O MNIE

 

Cześć! Mam na imię Eliza i ciesze się, że tu trafiłaś, bądź trafiłeś, bo nie wykluczam, że możesz być mężczyzną. Z pewnością interesuje Cię kim ja w ogóle jestem. Już Ci się przestawiam.

Z wykształcenia filolożka włoska mieszkająca od prawie dwóch lat w ojczyźnie Napoleona, za którą nie za bardzo przepada. Miłośniczka ogniska domowego. Szczęśliwa  i nadal zakochana w swoim mężu, idealna żona i nieidealna mama małej Liny ♥. W oczach innych i na co dzień ogromna optymistka, z powodu emigracji sporadycznie malkontentka.  Entuzjastka mody, kosmetyków, podróży, a od czasu do czasu także zdrowego stylu życia.

o mnie

O czym jest ten blog?

Perypetie rodzinne i trochę macierzyństwa, o którym pisać nie zamierzam, bo nie za bardzo się jeszcze na tym znam. W tym temacie oddaję głos mądrzejszym. Uroki i trudy życia we Francji. Babskie sprawy, czyli o modzie i urodzie. Konkretnie o podróżach, których zawsze mi za mało. A czasem także kilka słów o włoskim stylu i tej niebanalnej kulturze. No wiesz, to taki blog parentingowo-lifestylowy.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i sobie razem popiszemy.

A po więcej zdjęć z mojego polsko – włosko – francuskiego życia zapraszam Cię na mój Instagram.

Madame Giussani